preskoči na sadržaj

Salezijanska osnovna škola

Raspored informacija


RASPORED INFORMACIJA U ŠKOLSKOJ GODINI 2021./2022.

 

IME I PREZIME UČITELJA

TERMIN UJUTRO

TERMIN POPODNE

RAZREDNA NASTAVA

Nikolina Kokot

(1.a razred)

utorkom od 9:05 do 9:50

prvi ponedjeljak u mjesecu od 17:00 do 17:45

Marina Čibarić

(2.a razred)

ponedjeljkom od 10:15 do 11:00

prvi ponedjeljak u mjesecu od 16:30 do 17:30

Anja Matijević

(3.a razred)

ponedjeljkom od 9:05 do 9:50

prvi utorak u mjesecu od 16:00 do 17:00

Danijela Zrinski Brnušak

(4.a razred)

utorkom od 12:00 do 12:45

prva srijeda u mjesecu od 16:30 do 17:30

PRODUŽENI BORAVAK

Ivana Prusac

(1.a razred)

prva srijeda u mjesecu od 11:00 do 11:45

ponedjeljkom od 17:00 do 17:45

Melani Huljev

(2.a razred)

prva utorak u mjesecu od 11:00 do 11.45

utorkom od 16:15 do 17:00

Ljerka Smetiško

(3.a razred)

prvi četvrtak u mjesecu od 11:30 do 12:15

četvrtkom od 17:00 do 18:00

Lana Bagarić

(4.a razred)

prvi utorak u mjesecu od 12:00 do 12:45

srijedom od 16:30 do 17:30

PREDMETNA NASTAVA - razrednici

Cvita Šarić

(5.a razred; likovna kultura)

ponedjeljkom od 10:10 do 10:55

petkom od 15:00 do 15:45

Luka Begović

(6.a razred; povijest i geografija)

ponedjeljkom od 11:00 do 11:45

prva i zadnja srijeda u mjesecu 17:00 do 18:15

Martina Pongrac Parobek

(7.a razred; hrvatski jezik)

utorkom od 11:00 do 11:45

zadnji utorak u mjesecu od 17:00

Suzana Percela

(8.a razred; engleski)

ponedjeljak od 11:50 do 12:35

prva srijeda u mjesecu od 16:30 do 17:15 (Jarun)

PREDMETNA NASTAVA - ostali

Mia Ćavarević

(njemački jezik)

ponedjeljkom od 9:55 do 10:40

po dogovoru uz najavu mailom

Filip Knežević

(glazbena kultura)

četvrtkom od 9:00 do 10:00

neparnim tjednom u četvrtak od 14:10 do 14:55

Ivana Mokri

(vjeronauk)

ponedjeljkom od 9:05 do 9:50

po dogovoru uz najavu mailom

Kristina Delić

(vjeronauk)

utorkom od 11:45 do 12:30

srijedom od 14:30 do 15:15

Barbara Polić

(matematika)

ponedjeljkom od 11:00 do 11:45

po dogovoru uz najavu mailom

Ivana Pavličić

(priroda, biologija, kemija)

A tjedan utorkom od 9:55 do 10:40

B tjedan četvrtkom od 14:45 do 15:30

Domagoj Matić

(informatika)

srijedom od 13:30 do 14:15

ponedjeljkom od 14:15 do 15:00

Mijo Sučić

(tehnička kultura)

petkom od 10:40 do 11:00

ponedjeljkom 14:25 do 15:00

Iva Zlomislić

(TZK)

ponedjeljkom od 9:00 do 10:30

četvrtkom od 17:00 do 18:30

Važne napomene:

  • Učiteljica održava informacije jednom tjedno.
  • U tjednu kada učiteljica ima informacije u jutarnjem terminu nema u popodnevnom.
  • U tjednu kada učiteljica ima informacije u popodnevnom terminu nema u jutarnjem.
  • Za informacije potrebna je OBAVEZNA prethodna najava putem e-pošte.

KONTAKTI

Marina Čibarić

marina.cibaric1@skole.hr

Anja Matijević

anja.parat@skole.hr

Danijela Zrinski Brnušak

danijela.zrinski-brnusak@skole.hr

Nikolina Kokot

nikolina.berta@skole.hr

Melani Huljev

melani.huljev@skole.hr

Ljerka Smetiško

ljerka.smetisko@skole.hr

Lana Bagarić

lana.bagaric2@skole.hr

Ivana Prusac

ivana.mamic@skole.hr

Luka Begović

luka.begovic9@skole.hr

Martina Pongrac Parobek

martina.pongrac-parobek@skole.hr

Suzana Percela

suzana.stankovic1@skole.hr

Cvita Šarić

cvita.saric@skole.hr

Mia Ćavarević

mia.cavarevic@skole.hr

Filip Knežević

fknezevic1995@gmail.com

Ivana Mokri

ivana.mokri@skole.hr

Kristina Delić

kristinacikes@hotmail.com

Barbara Polić

barbara.polic@skole.hr

Ivana Pavličić

ivana.pavlicic@skole.hr

Domagoj Matić

domagoj.matic3@skole.hr

Ivan Majstorović

 

Iva Zlomislić

iva.zlomislic1@skole.hr

 


Tražilica


Napredno pretraživanje
Traži
E-DNEVNIK

PRISTUP ZA UČENIKE

PRISTUP ZA NASTAVNIKE

Korisni linkovi

KORISNI LINKOVI

Kalendar
« Lipanj 2022 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
Prikazani događaji

CMS za škole logo
Salezijanska osnovna škola / , Zagreb / os-salezijanska.skole.hr / ured@os-salezijanska.skole.hr
preskoči na navigaciju