RODITELJSKI SASTANAK

Autor: Ivana Mokri, 3. 9. 2020.

Poštovani i dragi roditelji,

Ovim putem pozivamo Vas na zajednički roditeljski sastanak na kojem ćete dobiti sve važne informacije  vezano uz početak nove nastavne godine.

Zajednički roditeljski sastanak za roditelje učenika od 1. do 4 razreda održat će se u četvrtak, 3. rujna s početkom u 19 h u crkvi Sv. Duha na Jarunu. Tom prilikom predstavit će se novo vodstvo škole te ćete dobiti sve informacije vezano uz organizaciju prvog dana nastave.

Za roditelje učenika od 5. do 7. razreda roditeljski sastanak održat će se isti dan, na istom mjestu s početkom u 19:45. Osim predstavljanja novog vodstva škole, predstavit će se i predmetni učitelji.

Prema preporukama Ministarstva znanosti i obrazovanja, molimo Vas da se držite sljedećih uputa:

• Molimo da na roditeljski sastanak dođe samo jedan roditelj.
  • Na ulazu u crkvu obavezna je dezinfekcija ruku, nošenje maske tijekom cijelog trajanja roditeljskog sastanka.
  • Na roditeljski sastanak ne dolaze roditelji ako
  •  imaju simptome zarazne bolesti (npr. povišena tjelesna temperatura, kašalj, poteškoće u disanju, poremećaj osjeta njuha i okusa, grlobolja, proljev, povraćanje)
  • im je izrečena mjera samoizolacije ili ako imaju saznanja da su zaraženi s COVID-19.
  • Roditelji koji iz opravdanih razloga nisu u mogućnosti doći na roditeljski sastanak sve će informacije naknadno dobiti od razrednika.
  • Na roditeljski sastanak potrebno je donijeti vlastitu kemijsku olovku.

Radujemo se zajedničkom susretu.

« Prosinac 2020 »

Salezijanska osnovna škola / , Zagreb / os-salezijanska.skole.hr / ured@os-salezijanska.skole.hr